میواناب
خانه / موز زرد هندوستان / وارد کننده موز زرد هندوستان

وارد کننده موز زرد هندوستان

موز زرد که از کشور هندوستان توسط شرکت های وارد کننده به ایران آورده می شود، کیفیت بسیار خوبی داشته و در کشور با قیمت مناسب عرضه می گردد.
در ایران بیشترین موزی که عرضه می شود، زرد می باشد. زیرا این موزها بیشتر از کشورهایی وارد شده که در زمینه تولید موز زرد فعالیت داشته و با همکاری تولید کننده ها آن را به داخل کشور می آورند.
یکی از تولید کننده های بزرگ موز زرد که شرکت های ایرانی با آن همکاری بسیار خوبی دارند، هندوستان می باشد. این کشور سطح زیادی از زمین های خود را به کشت موز اختصاص داده و بخش مهمی از درآمد آنها توسط صادرات موز بدست می آید.

وارد کننده موز از هندوستان

سال های زیادی ست که موز هندی یکی از مهمترین میوه های ست که در بازار ایران عرضه می شود. این موز کیفیت خوبی داشته و توانسته بازار ایران را به خوبی تسخیر کند. به طوری که هر ساله مقادیر زیادی موز زرد از هندوستان وارد شده و در بازار ایران به فروش می رسد.
وارد کننده های موز از کشور هندوستان توانسته اند در طول این سال ها روابط دوستان و بسیار خوبی با تولید کننده ها برقرار و به واسطه آن بهترین موز زرد را خریداری می کنند.
لذا با شروع فصل برداشت موز در هندوستان مقادیر زیادی از آن خریداری شده و در بسته بندی های استاندارد وارد بازار ایران خواهند کرد. موز هندی اندازه ای درشت داشته و طعم آن بسیار عالی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فرهاد انصاری طاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120250230
شماره موبایل: 09191190204
شماره فکس:02144010737
پست الکترونیکی: Farhadtari2020@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران