میواناب
خانه / موز تهران / مرکز پخش موز تهران

مرکز پخش موز تهران

آیا می دانید بزگترین مرکز پخش موز در ایران کدام شهر می باشد؟ تهران به عنوان پایتخت ایران یکی از بهترین مراکز پخش انواع میوه از جمله موز می باشد.
موز یکی از بهترین میوه های گرمسیری محسوب می شود که به صورت کاملاً بومی در مناطقی چون جزایر مالزی، استرالیا قابل رویش است. این میوه در مناطق مرطوب و گرمسیر ایران مانند سیستان و بلوچستان و چابهار نیز رشد و پرورش می یابد و به صورت بسته بندی شده در بازار به فروش می رسد. میوه موز به صورت صادراتی و وارداتی در کشور ایران قابل فروش است و البته این میوه با بیماری هایی چون ضعف عمومی بدن، کم خونی و کلسیم کم، ناراحتی های هاضمه، آلبومین در ادرار، بیماری های تورمی، بیماری قلبی و… مبارزه می کند. این میوه در مناطق مختلف از کشور برداشت و به مراکز پخش همچون تهران ارسال می گردد. تهران نیز دارای مراکز پخش زیادی در خود می باشد که مسئول فروش و پخش انواع میوه را برعهده دارد و البته این میوه از ارزان قیمت ترین انواع میوه ها به شمار می رود و بیش ترین فروش را در پی داشته است.
شما می توانید این محصول را به صورت عمده و جزئی از مراکز خرید و پخش به صورت مستقیم خریداری نمایید. جهت خرید موز باکیفیت و مرغوب می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فرهاد انصاری طاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120250230
شماره موبایل: 09191190204
شماره فکس:02144010737
پست الکترونیکی: Farhadtari2020@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران