میواناب
خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز فروش میوه موز وارداتی

مرکز فروش میوه موز وارداتی

میوه های وارداتی مانند موز را باید از شرکت هایی خریداری کرد که کار واردات آنها را انجام می دهند. این مراکز فروش عموما بهترین محصول را عرضه می دارند.
با آنکه در سال های اخیر حمایت از تولید داخلی بسیار مورد توجه بوده و از واردات کالاها و محصولات خارجی جلوگیری می شود، اما برخی از محصولات که رقیب کمی در داخل دارند، باید وارد کشور شود. برخی از میوه ها که تولید کمی از آنها را در کشور شاهدیم باید توسط شرکت های مختلف عرضه شود.
میوه موز از جمله این محصولات بوده و از آنجا که تولید داخلی آن بسیار کم و محدود بوده، باید از کشورهای تولید کننده خریداری شده و به بازار ایران عرضه گردد.

مرکز فروش موز وارداتی

موزهای وارداتی معمولا از کشورهایی که در این زمینه تخصص داشته و محصولات بسیار خوبی را عرضه می دارند، انتخاب می شود. لذا شرکت هایی که در زمینه واردات موز فعالیت دارند آن را از کشورهایی مانند پاکستان، هندوستان، اکوادور، برزیل و … وارد می کنند.
طبیعتا می توان این شرکت ها را مراکز فروش موز در کشور دانست و خریداران عمده بخش زیادی از نیاز خود را می توانند از طریق این شرکت ها تامین کنند.
خرید بهترین موز که بتوانند از سوی مصرف کننده ها مورد قبول واقع شود، هدف اصلی توزیع کننده های بزرگ در شهرهای مختلف بوده که می توانند این محصول را از مراکز فروش اصلی خریداری کنند.

موز وارداتی

ارتباط با شرکت های وارد کننده موز

اغلب شرکتهایی که کار واردات موز را بر عهده دارند، در شهرهای مرزی کشور می باشد. چرا که می توانند کار واردات را راحت تر انجام داده و با تولید کننده های خارجی ارتباط گیرند.
لذا اغلب خریدارانی که قصد خرید موز در حجم زیاد را دارند، باید به این شرکت ها مراجعه کرده و از آنها در راستای تامین نیازشان همکاری گیرند. بدون تردید ارتباط گرفتن با وارد کننده ها می توان قیمت های مناسب را برای خریداران به همراه داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فرهاد انصاری طاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120250230
شماره موبایل: 09191190204
شماره فکس:02144010737
پست الکترونیکی: Farhadtari2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید موز چابهاری

تولید و عرضه موز چابهاری ایران در سالهای اخیر گسترش یافته که همین امر موجبات …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران