میواناب
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت صادرات موز رسیده تایلندی

قیمت صادرات موز رسیده تایلندی

صادرات موز رسیده وارداتی مانند محصولات تایلندی به دلیل آنکه می توان با قیمت خوب به دیگر کشورها ارسال کرد، مورد توجه شرکت های مختلف قرار دارد.
یکی از بهترین راه هایی که شرکت های وارد کننده موز می توانند سود خوبی دست آورند، صادرات مجدد آنها به دیگر کشورها می باشد. زیرا ایران به عنوان یکی از صادر کننده های انواع موز شناخته شده و خریداران زیادی از کشورهای مختلف میوه موز را از کشور ما تقاضا می کنند.
از همین رو می توان بر روی صادرات موز های وارداتی نیز فعالیت داشته و آنها را به کشورهایی ارسال کرد که خواهان خرید آن هستند. یکی از انواع موزهایی که می تواند صادرات داشت، موز تایلندی است.

صادرات موز تایلندی

از آنجا که روابط ایران در زمینه داد و ستد با کشور تایلند بسیار خوب می باشد، معمولا موز تایلندی با قیمت مناسب به ایران صادر می شود. به همین دلیل وقتی دیگر کشورها این موز را از ایران تقاضا می کنند، شرکت های می توانند با سود قابل توجه آن را صادرات کنند.
موز تایلندی به دلیل آنکه وقتی کاملا رسیده می شود، کیفیت و طعم خوبی دارد، در کشورهای مختلف طرفدار داشته و افراد زیادی سعی در استفاده از این میوه دارند. از همین رو ایران که به دلیل دسترسی راحت برای برخی از کشورها یکی از بهترین مراکز برای خرید موز تایلندی بوده مراجعات زیادی به آن برای تهیه این میوه می شود.
فعالیت در زمینه صادرات موز، سود آوری فروش موز تایلند به دیگر کشورها را اثبات کرده و باعث شده شرکت های زیادی بر روی سود آوری آن از این طریق برنامه ریزی کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فرهاد انصاری طاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120250230
شماره موبایل: 09191190204
شماره فکس:02144010737
پست الکترونیکی: Farhadtari2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید موز چابهاری

تولید و عرضه موز چابهاری ایران در سالهای اخیر گسترش یافته که همین امر موجبات …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران