میواناب
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش انواع میوه موز هندی

فروش انواع میوه موز هندی

یکی از مهمترین سوالاتی که در ذهن بسیاری از مردم است، چرا دولت اچازه واردات انواع میوه هندی مانند موز را می دهد؟ آیا فروش آن در کشور به تولید داخلی لطمه نمی زند؟
در سال های اخیر توجه به تولیدات داخلی بیشتر مد نظر بوده و به همین دلیل از واردات کالاهای مختلف خارجی جلوگیری شده است. به این ترتیب کیفیت محصولات داخلی نیز افزایش یافته و مصرف کننده ها تمایل بیستری به استفاده از آنها پیدا کرده اند.
اما برخی از کالاها بوده که مشابه داخلی نداشته و به دلیل آنکه تقاضای داخلی آن پاسخ داده شود، از دیگر کشورها وارد می گردد. برخی از میوه مثالی بارز از این نوع کالاهاست.
موز از انواع میوه وارداتی بوده که کشورهای مختلفی مانند هندوستان، پاکستان، اکوادرو و … تولید کننده های بزرگ آن بشمار می روند. این میوه را شرکت های ایرانی وارد کرده و در بازار داخلی عرضه می دارند.

فروش موز هندی

موز هندی را می توان یکی از معروفترین نوع آن دانست که با همکاری تولید کننده های بزرگ آنها در هندوستان توانسته به کشور وارد شود. این موز که در ایران نیز به خوبی معروف بوده با بهره گیری از تجربیات تولید کننده های بزرگ تولید شده و در بازار کشورهای مختلف عرضه می شوند.
به منظور فروش موز هندی در ایران شرکت های فعال زیادی بوده که با فعالیت خود توانسته اند بسیاری از نیاز های داخلی را برطرف کرده و از آنجا که محصول آنها در ایران کم تولید می شود، لطمه ای به کشاورزان نخواهد زد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فرهاد انصاری طاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120250230
شماره موبایل: 09191190204
شماره فکس:02144010737
پست الکترونیکی: Farhadtari2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید موز چابهاری

تولید و عرضه موز چابهاری ایران در سالهای اخیر گسترش یافته که همین امر موجبات …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران