میواناب
خانه / برداشت موز سبز / آغاز برداشت بهترین موز سبز

آغاز برداشت بهترین موز سبز

با شروع فصل بهار می توان منتظر آغاز برداشت بهترین موز سبز از کشورهای مختلف بود. لذا عرضه این میوه به بازار افزایش می یابد.
فصل تابستان را بسیاری از افراد به دلیل میوه های متنوع آن دوست دارند. زیرا می توانند از انواع این میوه بهره گرفته و از میوه های پر طراوت و درجه یک که فقط در این فصل یافت می شود، استفاده کنند. این میوه با شروع فصل بهار کم کم رسیده شده و آماده عرضه به بازار می شوند.
آغاز برداشت موز را نیز می توان شروع فصل تابستان دانست. زیرا این میوه یکی از بهترین میوه های تابستانی بوده که توسط تولید کننده های آن وارد بازار خواهند شد.
در فصل برداشت موز، همیشه بهترین میوه به بازار عرضه شده و در اختیار مصرف کننده های مختلف قرار می گیرد. چرا که نمی توان موز را به صورت منجمد شده نگهداری کرده و به مصرف رسانید.

بهترین موز سبز

معمولا در فصول برداشت موز، آنها را به صورت سبز از باغات جمع آوری می کنند. زیرا این نوع موز ماندگاری بیشتری داشته و می توان به نقاط مختلف دنیا بدون خرابی ارسال کرد.
کشورهایی مانند هندوستان و پاکستان که تولید کنندگان بزرگ موز سبز در دنیا بشمار می آید، مقادیر زیادی از انواع موز درجه یک را به صورت سبز به بازار عرضه خواهند داشت. لذا کشورهایی که موز را از این کشورها خریداری می کنند، سعی خرید آن در فصول برداشت دارند.
موز سبز

واردات موز سبز به ایران

در ایران نیز با آغاز برداشت موز در کشورهای همجوار، حجم زیادی از این محصول خریداری شده و در بازار عرضه می شوند. اغلب موزی که در اوایل تابستان به ایران وارد می شود سبز بوده و ماندگاری بالایی دارد.
هر چقدر از آغاز فصل برداشت موز می گذرد، محصولاتی که به بازار ایران وارد می شود رسیده تر بوده و بیشتر به صورت زرد عرضه می شود. در هر صورت موزهای وارداتی که از کشورهای مانند پاکستان و هندوستان خریداری می شود، بهترین کیفیت را دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فرهاد انصاری طاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120250230
شماره موبایل: 09191190204
شماره فکس:02144010737
پست الکترونیکی: Farhadtari2020@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران